O mně

Jsem úplně normální holka, máma, dcera, kamarádka, manželka……...kterou baví focení a ráda dělá radost svými fotkami i vám ostatním. Už od malička mě bavilo vytváření kompozice byť jen s obyčejným kompaktem a na každé fotce jsem si dávala záležet. Pořízení profi fotoaparátu beru za úžasný zvrat v mém životě. Konečně jsem se rozhodla dělat něco, co mě baví a naplňuje.

A ať už se jedná o těhotenství, párové fotografie, rodinné fotografie, miminka, děti, domácí mazlíčky, koně a podobně, každý rád vzpomíná na krásné a příjemné chvíle a škoda je nezachytit a nezvěčnit. Fotografie nám oživují vzpomínky. A vzpomínek není nikdy dost!

Nejraději fotím venku v přírodě, ale mohu přijet i k vám domů nebo vy ke mně, to záleží na domluvě. Ke každému přistupuji individuálně. Snažím se maximálně přizpůsobit se přání klienta pokud je to v mých silách. Když děti, zvířátka nebo i vy potřebujete více času na focení, není to žádný problém, časy jsou spíše orientační. Dobře chápu, že každý den není ideál a pokud děti nebo zvířátka nechtějí spolupracovat chce to čas, určitě to nejde uspěchat :) Proto se snažím neobjednávat klienty bezprostředně po sobě, i když ne vždy je to možné, výjimku samozřejmě tvoří tzv. Mini-focení.

Můj cíl je spokojený zákazník a fotky, které nezůstanou jen v šuplíku či v PC. Fotky, na které když se podíváte, vyskočí vám úsměv na tváři nebo ve vás vzplane nostalgie či jakékoli jiné emoce. Fotky, kterými se budete rádi chlubit či prezentovat.